YAPIŞMA GÜCÜ YÜKSEK,
SÜRTÜNMEYE DAYANIKLI

BelPlas’ın renk değişimi yapmadan yüksek performans sunan yol çizgi boyalarını asfalt yüzeylerde ve kaldırım taşlarının boyanmasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İncele

KALİTELİ YAPISIYLA,
HER ŞARTA UYUM SAĞLAR

Kullanılan hammaddeler laboratuvarımızda titiz bir kalite denetiminden geçirilerek üretime alınır.

İncele
HAKKIMIZDA

GELECEĞE
İZ BIRAKIR...

Ankara Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Belplas Ankara Termoplastik ve Bakım Onarım Hizmetleri A.Ş. Belediyeler, Karayolları, Hava Meydanları, yol müteahhitleri, kamu kuruluşları ve diğer kuruluşların yol çizgi boyası gereksinimlerini karşılamak amacıyla kurulmuştur.


Tesisimizde 1989 yılından itibaren termoplastik yol çizgi boyası, 2000 yılından itibaren soğuk yol çizgi boyası ve 2016 yılından itibaren Çift kompenantlı yol çizgi boyası dünya standartlarına ve değişik iklim koşullarına uygun olarak üretilmektedir.Yıllık 3.392 ton termoplastik boya, 1.066 ton soğuk boya  ve 500 ton çift kompenantlı yol çizgi boyası üretim kapasitesine sahiptir.

Kullanılan hammaddeler laboratuvarımızda titiz bir kalite denetiminden geçirilerek üretime alınır.Üretim esnasında alınan numuneler ile ürünün kalite kontrolü yapılır. Termoplastik boya, çift kompenantlı boya ve soğuk yol çizgi boyası yurtiçi ve yurtdışına satılmaktadır.

İLAÇLAMA
HİZMETLERİ

YOL ÇİZGİ BOYASI
ÜRETİMİ

YOL ÇİZGİ BOYASI
UYGULAMALARI

HABERLER & DUYURULAR

06.01.2020

FABRİKA TATBİKAT PROJE ÇİZİM HİZMETİ ALIMI İŞİ

Kamu İhale Kanununun 21/f maddesine göre pazarlık usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Devamını oku
25.10.2019

VEKTÖRLE MÜCADELE HİZMETLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE BİYOSİDAL ÜRÜN ALIMI İŞİ

Belplas Ankara Termoplastik ve Bakım Onarım Hiz.A.Ş tarafından yapılacak “VEKTÖRLE MÜCADELE HİZMETLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE BİYOSİDAL ÜRÜN ALIMI İŞİ” ihalesi için Türkiye’de bu işle iştigal eden bilenen firmalar davet edilmiş olup[...]

Devamını oku
22.10.2019

VEKTÖRLE MÜCADELE HİZMETLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE BİYOSİDAL ÜRÜN ALIMI İŞİ

Belplas Ankara Termoplastik ve Bakım Onarım Hiz.A.Ş tarafından yapılacak “VEKTÖRLE MÜCADELE HİZMETLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE BİYOSİDAL ÜRÜN ALIMI İŞİ”  ihalesi için Türkiye’de  bu işle iştigal eden bilenen firmalar davet edilmiş[...]

Devamını oku
20.08.2019

YOL ÇİZGİ BOYALARI ÜRETİMİNDE KULLANILMAK ÜZERE HAMMADDE ALIMI İŞİ

Belplas Ankara Termoplastik ve Bakım Onarım Hiz.A.Ş tarafından yapılacak “YOL ÇİZGİ BOYALARI ÜRETİMİNDE KULLANILMAK ÜZERE HAMMADDE ALIMI İŞİ” ihalesi için Türkiye’de bu işle iştigal eden bilenen firmalar davet edilmiş olup[...]

Devamını oku
02.05.2017

BÜYÜKŞEHİR ÇOCUK TRAFİK EĞİTİM PARKI'NI YENİLEDİ

Okul çağındaki çocukların trafik kurallarını öğrenmeleri ve alışkanlık kazanmaları amacıyla 19 yılldır hizmet veren Büyükşehir Belediyesi çocuk eğitim parkı baştan aşağı yenilendi.

Devamını oku
26.09.2016

OKUL BAHÇELERİ "GELENEKSEL OYUNLARLA" ŞENLENİYOR

Geleneksel çocuk oyunlarını okul bahçelerine taşıyan Büyükşehir Belediyesi, 500 okulun bahçesini daha renklenecek.

Devamını oku
25.09.2015

ANKARA'DAKİ OTOBÜSLERDE GRİP ÖNLEMİ

EGO Genel Müdürlüğü, yaklaşan kış öncesi nezle, grip gibi salgın hastalıkların bulaşmasını önlemek amacıyla Başkent'te sefere çıkan bin 250 EGO otobüsünde, dezenfekte çalışması yapmaya başladı.

Devamını oku

GALERİ

REFERANSLAR